Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Hizmet Binası

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün kullanımı için hazırlanan ofis binasında kuvvetli akım ve zayıf akım tesisatları, aydınlatma, priz, yangın söndürme ve alarm sistemi, acil durum anons sistemi, diafon, tv hattı ve şirket içi network sistemi, jeneratör ve trafo tesisatları hazırlanmış ve kurulmuştur. Projenin alanı 68.500 m2 dir. Proje teslim edilmiştir.

TAI Mühendislik Binası İnşaatı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş bünyesinde bulunan TAI ‘nin 2023 yılı itibariyle kullanıma açacağı Milli Muharebe Uçak Projesi’nin tasarım ve geliştirilmesi için görev alacak 2500 mühendis ve teknikerin bulunacağı ofis binası projesinde ; kuvvetli akım tesisatları, iç tesisat ve zayıf akım sistemleri olan yangın ihbar sistemi, anons ses sistemleri, şirket içi haberleşme sistemleri, internet hatları, telefon, televizyon sistemleri ve kapalı devre güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapılmış, saha denetimleri gerçekleştirilmiş ve taahhüt edilen sürede teslim edilmiştir.

Divriği Kültür Merkezi Çankaya

Çankaya Belediyesi’nde bulunan Divriği Kültür ve Dayanışma Merkezi Oteli’nin kazan dairesi sistemlerinin yenilemesi projesi üstlenilmiştir. Bu projede tüm kazan dairesi demonte edilmiş, yeni kazan dairesi ekipmanları kurulmuştur. Kullanım suyu ve radyatör hattı sirkülasyon pompalarının değişimi gerçekleştirilmiştir. Kullanım suyu hatları yenilenmiştir. Doğalgaz tesisatı montajı gerçekleştirilmiş ve testleri yapılmıştır. Boyler ve eşanjör grupları yenilenmiştir. Yönetmeliğe uygun şekilde yangın söndürme sistemi kurulmuş ve test edilerek teslim edilmiştir. 

Hamdi Haluk Gedikoğlu Konağı Rekonstrüksiyon İşi

Ankara Valiliği idaresinde bulunan tarihi değere sahip Hamdi Haluk Gedikoğlu Konağı’ının tarihi değerini bozmadan elektrik ve güvenlik sistemlerinin yenilenmesi ihtiyacı giderilmiştir. Bu projede; Jeneratör kurulumu yapılmış, aydınlatma sistemleri ve elektrik panosu güncellenmiştir. Bununla birlikte internet ağı bağlantıları kurularak teslim edilmiştir.

Zonguldak Filyos Otel İnşaatı Projesi

Özel yatırımcıların çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz Zonguldak Filyos’ta bulunan otel inşaatında elektrik ve mekanik tesisat projeleri üstlenilmiştir. Sıva altı elektrik tesisatı eksiksiz şekilde hazırlanmıştır. Kuvvetli akım altyapısı olan aydınlatma, priz gibi tesisatların yanı sıra zayıf akım tesisatı altyapısında bulunan internet, telefon, acil anaons güvenlik sistemleri ve güvenlik kamerası sistemleri, sıhhi tesisat altyapısı pvc – pprc ve galvaniz boru ve yangın tesisatı altyapısı hizmetleri gerçekleştirilerek teslim edilmiştir.